ATP Novak Đoković Slider TENIS TOP VESTI

Tim u finalu Londona: Novak spasio 4 meč lopte, pa prosuo 4:0 u taj-brejku odluke (VIDEO)

Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je od Dominika Tima u polufinalu Završnog mastersa u Londonu sa 7:5, 6:7(10), 7:6(5).

Vratio se svetski broj jedan volšebno u drugom setu. Spasao je četiri set lopte i pronašao način da poravna rezultat.

Treći set je prošao u izjednačenoj borbi. Nije bilo prilika za brejk, pa je opet odluka o pobedniku morala da padne u taj-brejku. Vodio je Đoković sa 4:0, ali stao. Austrijanac je osvojio šest vezanih poena i mirno je priveo meč kraju.

Ono što je zanimljivo ove godine ćemo u Londonu dobiti novog pobednika turnira ko god bude rival Timu, a to mogu da budu Rafael Nadal ili Danil Medvedev.

Španac i Rus, baš kao i treći igrač sveta nikada nisu osvajali ovaj turnir i to je svakako veliki motiv za sve da dođu do titule.

Tim je pobedio Đokovića posle dva sata i 57 minuta igre.